מולטי אינוורטר

מולטי אינוורטר

מערכת MULTI INVERTER היא מערכת מיזוג אוויר שפועלת בטכנולוגית אינוורטר. הטכנולוגיה הזאת עובדת בשיטה  של שינוי נפחי הקרר שזורם בצנרת, שינויים אלה מתאפשרים בעזרתו של מדחס בעל תפוקה משתנה. מערכת MULTI INVERTER מומלצת להתקנה בדירות קטנות כאשר אנו מוגבלים מצד אחד בכמות היחידות החיצוניות שאנו יכולים להתקין ורצון הלקוח למיזוג עצמאי בכל חדר.

מערכת MULTI INVRTER מגיעה בשתי אפשרויות אפשרות

א: מעבה שממנו יוצאים עד 6 יציאות לעד 6 יחידות פנימיות ,באפשרות זאת יש לנו מגבלה  באורכי הצנרת  הכוללים של המערכת. אפשרות ב: מערכת MULTI BOX מערכת זאת דומה יותר למערכת VRF שממנה יוצאים זוג צינורות מהמעבה לכוון קופסת שסתומים ומקופסת השסתומים יוצאת צנרת לכל מאייד. אפשרות זאת נותנת לנו אפשרות להתחבר בהרבה מקרים לצנרת קיימת,(צנרת קבלן) ולהתקין על מעבה בודד עד 9 יחידות פנימיות וכמובן ניתן לפרוס קווי צנרת יותר ארוכים.

היתרון העיקרי הוא כמובן  איכות המיזוג , חיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה . עוד יתרון של מערכת זו שהיא פועלת באופן שקט גם של יחידות הפנים וגם של יחידות החוץ, שומרת על טמפרטורה קבועה בחלל הממוזג ושומרת על אוויר יותר לח בזמן חימום החלל. המערכת הזאת יכולה להשתלב היטב בבתים חכמים וניתן לשלוט על המערכת דרך רשת האינטרנט. 

 

מולטי אינוורטר

לפרטים נוספים חייגו אלינו לטל: