מערכות מיזוג

מי יכול לדמיין היום את חייו ללא מערכות מיזוג? נדמה לנו שמערכות מיזוג נולדו יחד איתנו. במרבית דירות מגורים בבניינים משותפים, מערכות מיזוג לדירות כבר מובנות בתוך כלל מערכות הדירה. מערכות מיזוג לא רוכשים בכל שנה, גם לא כל כמה שנים, מערכות מיזוג אמורות לשמש אותנו שנים ארוכות בנאמנות וללא תקלות, לכן כשיש בכוונתכם לרכוש מערכת מיזוג סטנדרטית או מערכת מולטי אינוורטר, כדאי שזה יהיה מספק ותיק ואמין. אקמ קובי מזגנים היא בדיוק חברה כזו. אקמ קובי מזגנים נוסדה לפני מעל 25 שנה ויש לה נסיון עשיר וידע מקצועי רב. ביכולתנו לייעץ לכם איזו מערכת מולטי אינוורטר תתאים לצרכים שלכם ולגודל הבית או העסק.

מה הן מערכות מיזוג מולטי אינוורטר?

מערכות מיזוג מולטי אינוורטר הן מערכות חדישות ומתקדמות העובדות לפי שיטה קצת שונה משיטות המיזוג הישנות הקיימות כבר מעל ל-100 שנים. שיטת המיזוג המולטי אינוורטר ‏פועלת בשיטת הזרם הישיר המפעילה את המדחס בכח אחיד ובקצבים שונים. על מנת לסבר את האוזן, שיטות המיזוג הישנות פועלות על זרם חילופין אשר מדליק ומכבה את המדחס. מערכות מיזוג לדירות שפועלות בשיטת אינוורטר הן מערכות הרבה יותר חסכוניות אשר שומרות ומאריכות את חיי המנוע בצורה משמעותית.

היעילות והנוחות של מערכות מולטי אינוורטר

מזגנים או מערכות מיזוג שהם מולטי אינוורטר מצויידים במספר מנועים אשר ניתנים להפעלה בנפרד. ככאלה הם משמשים כמערכות מיני מרכזיות יעילות מאוד בדירות, בבתים או בבתי עסק. השיטה הזו מאפשרת שליטה מוחלטת הן בטמפרטורה, הן בבחירת החלל אותו רוצים לקרר או לחמם. אין ספק שהטכנולוגיה המתקדמת הגיעה גם לתחום המיזוג והיא מיטיבה עימו מאוד.

מערכות מיזוג אוויר עשויות להציל חיים

כולנו עדים להעלאה בטמפרטורות בשנים האחרונות ולהתחממות הגלובלית. הטמפרטורות הגבוהות בעונת הקיץ לא מיטיבות עם אף אחד. זהו נתון שלמדנו מתוך המחקרים שבוצעו בשנים האחרונות בתחום על ידי הסוכנות להגנת הסביבה. המדענים הגיעו להבנה שיש לא מעט מקרי מוות בגלל טמפרטורות גבוהות מדי. אך גם אם לא ניגע בקיצוניות, מעלות גבוהות בחודשי הקיץ עלולות לגרום לכל הפחות לתחושות מאוד לא נעימות ורצוי מאוד להימנע מהן. מערכות הקירור המודרניות אשר נמצאות כמעט בכל חלל אפשרי, מאפשרות לנו לחיות חיים נעימים, נינוחים, בריאים יותר וארוכים יותר.