התקנת מזגן

כל מה שרצית לדעת לגבי התקנת מזגן

התקנת מזגן צריכה להיעשות על ידי טכנאי מזגנים מוסמך, המכיר את סוג המזגן הספציפי שאתם עומדים להתקין. הטכנאי חייב לעבור הסמכה, בהתאם להוראות התקן הישראלי, על מנת שהאחריות של החברה היצרנית תיכנס לתוקף ויהיה לכם, מענה יעיל בעת הצורך. על טכנאי לבצע כל התקנת מזגן בהתאם להוראות היצרן הספציפיות שלו, כפי שהם מופיעות בחוברת המצורפת, לכל מזגן בתוך האריזה. בדרך כלל הטכנאי יתקין את המאדה והמעבה, כאשר הם קרובים, ככל שניתן, זה לזה. הדבר יכול לסייע בהמשך, מהבחינה האנרגטית ולנצל, את מירב היכולת המובנות של המזגן.

התאמה לדרישות החשמל

לקראת התקנת מזגן בבית חשוב לתכנן מראש, את המיקום המיטבי של המזגן. הדבר חשוב מבחינת התאמת חוזק המנוע, לגודל החלל אותו המזגן, אמור לקרר ביעילות. בנוסף חשוב ולדאוג שהמאדה והמעבה ימוקמו, מעל מקום מתאים, לרבות ההרחקה של חפצי ערך או חלקי ריהוט, הרגישים ללחות ורטיבות. במהלך התקנת מזגן בבית ישנה חשיבות גדולה לאופן החיבור שלו למערכת החשמל. דרישות החשמל של כל מזגן משתנות, בהתאם למנוע ולמאפיינים הייחודים של המערכת. הטכנאי יכול לראות את ההוראות הספציפיות, כפי שהיצרן הגדיר אותם בחוברת ההתקנה.

מיקום יציב למינימום רעש

במהלך התקנת מזגן בבית פרטי הטכנאי חייב לוודא, שהמיקום של המעבה עומד בכללי הבטיחות והוא מסוגל, לשאת את המשקל הצפוי. חשוב לבחור מיקום יציב ולעגן, את כלל המרכיבים, כולל חלקי הצנרת היטב. התקנת מזגן בבית פרטי במיקום המתאים, יכול להבטיח שהרעש והרעד הנלווים לפעילות המעבה, יהיו ברמה המינימלית ביותר. מומלץ גם בעת התקנת מזגן מיני מרכזי לדאוג, לאיטום יעיל של הגג ושל חיבורי הצנרת אל מערכת הניקוז, על מנת שלא לסבול, מבעיות רטיבות חדשות.

התקנת מזגן עם חברה מובילה

במהלך התקנת מזגן מיני מרכזי יש חשיבות רבה גם, לפתחי הצנרת שנקדחים בקיר. את מסלול הצנרת, יש לתכנן ולהוציא אל הפועל בשיפוע של כחמש מעלות כלפי חוץ, על מנת שלא יחדור רטיבות ומים מהפתחים לתוך הבית. במהלך התקנת מזגן הטכנאי צריך למקם את הניקוז, במסלול שאינו חשוף לגשם ולאטום, את הפתחים שבין הקיר והצינור היטב בתום ההשחלה. אם אתם מחפשים התקנת מזגן מקצועית, ברמה הגבוהה ביותר, כדאי לכם להכיר את חברת אקמ קובי מזגנים ממודיעין. החברה מתמחה בהתקנות של מערכות מיזוג אוויר מתקדמות, לרבות מערכות VRF ומערכות מים. הצוות המקצועי של אקמ קובי מזגנים איכותי ומנוסה וגאה לספק שירותים מקצועיים למגוון לקוחות, פרטיים ומוסדיים, לכל אורך תעשיית מיזוג האוויר.